Бібліографічні новинки

До вашої уваги біобібліографічний покажчик «Миколаївські письменники  дітям», який дає уявлення про життя і творчість миколаївських письменників, відомих не тільки у нашому краї, а й за його межами. У покажчику подаються невеликі нариси про життя і творчий шлях кожного представленого тут прозаїка чи поета.


2017 року наш покажчик поповнився новими іменами:
Капранови, брати 
Капранов Віталій Віталійович
Капранов Дмитро Віталійович 

Біобібліографічний список
Пропонуємо до вашої уваги біобібліографічний список, присвячений відомому українському дитячому письменнику Анатолію Леонтійовичу Качану, який відзначив свій 75-річний ювілей 16 січня 2017 року. У виданні представлена біографія поета, бібліографія його творів та література про життя і творчість.

Матеріали, включені у покажчик, є в наявності у фондах Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна.2016 рік на Миколаївщині розпорядженням Миколаївської облдержадміністрації оголошено Роком ювілеїв літераторів-краян.
Із метою вшанування письменників-краян та популяризації їх творчого спадку Миколаївська обласна бібліотечна асоціація започаткувала підготовку та видання серії бібліографічних покажчиків, присвячених життю та творчості миколаївських літераторів. Біобібліографічний покажчик «Літературна ємигія в особах» є першим випуском цієї серії.
У посібник з можливою повнотою включено інформацію про Валерія Бабича, Олеся Бердника, Валерія Бойченка, Миколу Вінграновського, Катерину Голубкову, Дніпрову Чайку, Олександра Іванова, Бориса Мозолевського, Адріана Топорова, Анатолія Харлановича, Спиридона Черкасенка, Еміля Январьова, ювілеї яких відзначаються саме 2016 року.


Рекомендаційний список літератури
Пропонуємо до вашої уваги рекомендаційний список літератури, присвячений 140-річчю з дня народження Спиридона Феодосійовича Черкасенка. У виданні представлена біографія С. Ф. Черкасенка, бібліографія творів та літератури про його життя і творчість, методика викладання творчості письменника в навчальних закладах.


До вашої уваги  біобібліографічний покажчик «Миколаївські письменникидітям», який дає уявлення про життя і творчість миколаївських письменників, відомих не тільки у нашому краї, а й за його межами. У покажчику подаються невеликі нариси про життя і творчий шлях кожного представленого тут прозаїка чи поета.

У першому кварталі 2016 року наш покажчик поповнився новими іменами:
Щедрова Надія Спиридонівна
Грунська Ірина Іванівна
Кваша Олексій Дмитрович


Ми продовжуємо знайомити вас із життям і творчістю миколаївських письменників. У другому кварталі 2016 року наш покажчик поповнився новими іменами:


У третьому кварталі 2016 року наш покажчик поповнився такими іменами:
У четвертому кварталі 2016 року наш покажчик поповнився новими іменами:                                          Малагуша Василь АндрійовичКомментариев нет:

Отправить комментарий